CZYM SIĘ ZAJMUJę?

TWORZĘ 
PRAWDZIWE
WIARYGODNE
INSPIRUJĄCE
 MARKI
ZACZYNAM OD BADAŃ
TWORZĘ STRATEGIĘ
WYMYŚLAM POMYSŁY
RAZEM DZIAŁAMY I WDRAŻAMY
PROMUJE TWOJĄ MARKĘ
sprawdzam EFEKTY

oferta

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Moje działania zawsze są dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Są robione “na miarę”. Jak garnitur u znakomitego krawca.

To, jaki zakres usług Ci zaproponuję, zależy od kilku elementów:

  • Twoich dotychczasowych prac nad swoją marką
  • branży, w której działasz
  • stanowiska, które zajmujesz
  • etapu, na którym jest Twoja kariera

Wycena moich działań zależy od umówionego zakresu prac i ustalana jest zawsze indywidualnie. Możemy się rozliczać w ramach stałego abonamentu albo – jeśli wolisz – według stawki za godzinę konsultacji. 

Mam przyjemność współpracować z ekspertami, których wiedza na pewno będzie przydatna do zbudowania Twojej marki osobistej. Są wśród nich specjaliści między innymi od:

  • psychologii,
  • badań marketingowych,
  • prawa (fachowcy z zakresy ochrony dóbr osobistych i własności intelektualnej, prawa autorskiego)
  • stylizacji
  • szkoleń z wystąpień publicznych, autoprezentacji
  • social mediów 

Moja oferta jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla grup. Mogę zrobić szkolenie dla pracowników firmy, a także  zorganizować warsztaty budowania dobrej marki.

Relacje z mediami

Ja i mój zespół zadbamy o Twoje relacje z branżowymi dzienikarzami. Zorganizujemy Ci briefing prasowy, wyślemy komunikaty do mediów, przygotujemy do wywiadu. Jeśli będzie potrzeba - ułożymy plan działań antykrysowych.

Szkolenia

Nauczymy Cię, jak świetnie wypadać podczas wystąpień publicznych: zarówno na konferencjach, przed kamerą TV, na posiedzeniach zarządu i innych. Doradzimy, czy konieczna jest zmiana Twojego wizerunku fizycznego oraz sposobu ubierania się.

AUDYT/BADANIA

Sprawdzimy, jak wygląda Twoja marka dzisiaj: co piszą o Tobie media, jak prezentujesz się w internecie, jak oceniają Cię ludzie. Początkującym zaproponujemy testy osobowości i predyspozycji zawodowych.

Networking

Podpowiemy Ci, jak skutecznie rozwijać zawodowe kontakty i budować wartościowe relacje. Doradzimy, gdzie bywać, z kim się spotykać, na jakiej konferencji branżowej koniecznie się pojawić (lub wystąpić).

Social Media

Zadbamy o Twoje social media: Facebook, Instagram, LinkedIn, You Tube i inne. Dzisiaj to głównie w sieci kształtujemy swój wizerunek.

Doradztwo prawne

Jeśli tylko to będzie konieczne zaproponujemy Ci pomoc naszych prawników i doradców podatkowych.